Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Przeprowadzamy odzyskiwanie danych ze wszelkich nośników – kart pamięci, dysków twardych, komputerów osobistych, laptopów itp.

W ramach usługi – profesjonalna diagnoza usterki oraz wycena naprawy bez obowiązku dokonywania naprawy w naszym serwisie.

Opis usługi:

W ramach usługi przeprowadzimy profesjonalną diagnozę w wyniku której uzyskasz pełną informację na temat tego co dokładnie uległo uszkodzeniu. Nie ma obowiązku zlecania nam naprawy, nie ma żadnych negatywnych konsekwencji wynikających z tego, że naprawy nie wykonamy my tylko ktoś inny.

Procedura:

Dostarczasz sprzęt do naszego serwisu. Można tego dokonać na kilka sposobów. Przynosisz osobiście, wysyłasz pocztą lub kurierem – w tym wypadku należy jednak dobrze zabezpieczyć przesyłkę. Potrzebujemy dosłownie 1-2 dni na udzielenie pełnej informacji o stanie sprzętu.

Po tym okresie albo sami się kontaktujemy albo Ty kontaktujesz się z nami w celu otrzymania pełnej informacji. Dalej możemy od razu odesłać sprzęt do Ciebie lub też podjąć się jego naprawy i dopiero wtedy odesłać.

O nas:

Diagnoserwis istnieje na rynku przeszło dwie dekady. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem i to w wielu dziedzinach związanych z elektroniką – wynika to z naszej pasji – jesteśmy elektronikami z zamiłowania i każdą wolną chwilę po pracy również poświęcamy elektronice. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych, serwisie trudnej elektroniki komputerowej, sprzętu marki Apple, zalanych komputerów itd. Wykonujemy również proste naprawy i czynności związane z komputerami.

Zajmujemy się profesjonalną naprawą Serwis Apple MacBook Pro/ Air iMac Odzyskiwanie danych w Warszawie Zapraszamy do nas